Pedaltrain Metro 20 HC

Kuna mu senine kitarri-efektide board hakkas vananemise märke näitama, otsustasin, et uue võtan Pedaltrain'i. See on USA tootja, kelle boarde võib näha kõikjal, ka suurtel lavadel. Et selline võiks ehk valule vastu pidada küll.

Mudel, nimega Metro 20 HC tundus suuruselt minu vajadustele kõige paremeni sobivat. See "HC" seal nimes tähendab, et kaasa tuli ka transakohver. Üldiselt on see kohver igati korralik, kui, siis ainult lukud tunduvad pisut õblukesed. Eks ole näha, kuidas need ajas kestavad.

Board ise on tehtud alumiiniumist ja on ootamatult kerge. Konstruktsioon on aga väga tugev ja midagi kogemata kõveraks astuda on võimatu.

Küll aga selgus, et boardi kummist jalad on lühikesed ja board ise seega üsna madal. Seetõttu mu toiteblokid boardi alla ei mahtunud ja pidin need sobitama üles pedaalide sekka. Õnneks, nagu pildilt näha, niipalju siiski ruumi oli. 

Uus on ka see suur halli värvi BOSS VE-500. See on vokaali protsessor ja taustahäälte "laulja". Erinevalt TC Heliconi pedaalidest, mida varasemalt olen kasutanud, on see päris keeruline aparaat, alles õpin ja tutvun, aga esmamuljed on väga head - sound on puhas ja efektid kõlavad veenvalt.
 

Sellel postitusel ei ole vastuseid

Email again: